AIVARAS VENCEVIČIUS

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė

Laikas praleistas užsienyje:

4 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Vidinė motyvacija ir programa „Kurk Lietuvai“

Istorija

Iš Lietuvos Aivaras išvyko ieškodamas jam tinkamiausios studijų programos. Jo paieškos atsipirko – sugrįžęs į Lietuvą įsidarbino banke, kur gali pritaikyti studijų metu įgytas žinias ir tobulėti. Lietuvoje Aivaras jaučiasi gerai, nes gali mėgautis keturiais skirtingais sezonais ir juos lydinčiomis skirtingomis nuotaikomis, susiduria su puikiais žmonėmis bei mato daug kol kas neišnaudotų galimybių.

 

Aivaro istorija plačiau:
https://www.youtube.com/watch?v=OVfU35xDTuw&feature=youtu.be

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti