ALENAS KIŠONAS

Šalis kurioje gyveno:

Islandija, Naujoji Zelandija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Australija

Laikas praleistas užsienyje:

13 metų

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva

Istorija

Spontaniškas sprendimas išvykti Alenui išsirutuliojo į 13 metų gyvenimą svetur. Alenas gyveno net keturiose skirtingose užsienio valstybėse. Jis pripažįsta, jog svetur žmonės linksmesni, tačiau jaukumo jausmas gimtojoje šalyje atperka lietuvišką niūrumą.

Aleno istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=z7DL4WO2ryU&feature=youtu.be

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti