ALGINA BEDULSKĖ

Šalis kurioje gyveno:

Airija, Portugalija

Laikas praleistas užsienyje:

1 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva

Istorija

Airija, Portugalija – tai valstybės, kuriose vienerius metus teko pagyventi Alginai. Šiuo metu laisvai samdoma režisiere ir vykdančiąja prodiusere dirbanti jauna moteris atvirauja esanti labai laiminga tuo, ką daro.

„Niekada Lietuvoje neturėjau problemų dėl savirealizacijos. Aš esu laiminga. Lietuvoje gyventi gera, nes čia mano šalis, mano namai, mano žmonės“, - teigia Algina.

 

Alginos istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=9wocrbR3rxw&feature=youtu.be

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti