ARMINAS KATILIUS

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė, Norvegija

Laikas praleistas užsienyje:

19 mėnesių

Kas padėjo sugrįžti:

gdsg

Istorija

Nėra didelė ta mano emigranto patirtis, tačiau įdomi ir prasminga. Anksčiau galvojau, kad tai tik gražūs žodžiai, tačiau išties – tik būdamas toli nuo namų, suvokiau tėvynės svarbą, savo tautos šaknis. Todėl visada tvirtai žinojau, kad grįšiu atgal, grįšiu namo.

 

Nebūdavo nė dienos, kad emigravęs nepagalvočiau apie Lietuvą. Tik išvykęs suvokiau gimtinės gamtos tikrąjį grožį, nors esu keliavęs po ne vieną pasaulio šalį, bet taip gera buvo tik čia, savam krašte.

 

Žinoma, kad prie  grįžimo prisidėjo ir šeima. Didžiausią pagalbą man suteikė būtent šeima ir artimi žmonės. Jie palaikė mano siekius kuriant savo verslą, buvo šalia. Būtent šių žmonių palaikymas ir drąsino mane eiti tik pirmyn, siekti užsibrėžto tikslo.  

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti