ARNOLDAS PIKŽIRNIS

Šalis kurioje gyveno:

Olandija, Jungtinė Karalystė

Laikas praleistas užsienyje:

5 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Programa "Kurk Lietuvai"

Istorija

Arnoldas  važiuodamas mokytis į užsienį savęs neįsivaizdavo įsikuriančio svetur, todėl planingai siekė pasisėmęs patirties grįžti ir realizuoti idėjas Lietuvoje. Tuo metu kartu su Arnoldu  per “Kurk Lietuvai” programą į Lietuvą grįžo apie dvidešimt žmonių, kurie kartu pradėjo dirbti valstybinėse institucijose.


Arnoldo istorija plačiau: 
https://www.youtube.com/watch?v=jRFuCN-ySO4&feature=youtu.be

 

 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti