AUGMANTĖ ALIŠAUSKAITĖ

Šalis kurioje gyveno:

Danija, Kinija, Vokietija

Laikas praleistas užsienyje:

3,5 metų

Kas padėjo sugrįžti:

Karjeros pradžios Lietuvoje programa „Talentai Lietuvai“

Istorija

Dar būdama 13 metų Augmantė išbandė mokslus svetur. Kiek vėliau, vedina mokyklos suole užgimusio noro pažinti skirtingas kultūras bei ieškodama naujų iššūkių, ji pasirinko finansų valdymo studijas Danijoje. Ir nors savo ateitį sieja su tolesnėmis nuotykių paieškomis, pripažįsta, jog Lietuvoje jaučiasi geriausiai.

Augmantės istorija plačiau: 

https://www.youtube.com/watch?v=v8v53Y3jfjU&feature=youtu.be

 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti