AURIMAS MAŽILIS

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė, Kipras

Laikas praleistas užsienyje:

iki 1 metų

Kas padėjo sugrįžti:

Savo iniciatyva

Istorija

Nepasisekęs asmeninis verslas patriotu save laikantį Aurimą paskatino išvažiuoti į Jungtinę Karalystę, taip pat jam teko šiek tiek pagyventi ir Kipre. Po beveik metų praleistų svetur vis dėlto nugalėjo asmeninis noras sugrįžti į Lietuvą, kur šiuo metu dirba pardavimų vadybininku bei barmenu savaitgaliais. Jauną vyrą džiugina besikeičiantis lietuvių mentalitetas ir ypač jaunimo optimizmas, kas jam ir suteikė akstino čia sugrįžti. 

 

Aurimo istorija plačiau: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZU6CdoOk9_4&feature=youtu.be

 

 

 

 

 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti