AUŠRA TOMKUTĖ

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinės Amerikos Valstijos, Vokietija, Čilė

Laikas praleistas užsienyje:

1 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva

Istorija


Aistrą keliauti Aušra paveldėjo iš tėvų. Tačiau kelionių metu įgyjamą patirtį ji, visų pirma, sieja su galimybe mokytis. Dar studijų metais nusprendusi po keletą mėnesių į metus praleisti svetur, Aušra žinojo, jog grįš ir stengsis pasisemtą patirtį pritaikyti gimtojoje šalyje. Šiuo metu ji džiaugiasi pasirinkusi šeimos gydytojo specialybę, galėdama dirbti su įvairaus amžiaus žmonėmis bei prisidėti prie sveikatos apsaugos sistemos tobulinimo, tačiau, kaip pati teigia: „kartais, parsivežus naujų idėjų, sunku jas čia iki galo pritaikyti, nes, na, sistema nėra tokia lanksti“.

 

Aušros istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=ll_zBDmYmZk&feature=youtu.be

 

 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti