AUŠRA IR LINAS GUDYNAI

Šalis kurioje gyveno:

Airija, Norvegija

Laikas praleistas užsienyje:

daugiau nei 10 metų

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva

Istorija

Aušrai ir Linui svetur teko praleisti daug metų. Šiandien  jie, nors ir įnirtingai atkalbėti, džiaugiasi sugrįžę į Lietuvą ir gyvenimą bei verslą galėdami kurti čia. 

„Svetimoje šalyje niekada nesijautėme geriau. Mes jautėmės emigrantai, nors ir labai bandėme integruotis, buvome padarę karjeras. Niekas neatstojo ilgesio šaliai, šeimai, kalbai. Visur gerai, bet namie geriausia “, - atvirauja Aušra.

A. ir L. Gudynų istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=GhSPCY3wp5g&feature=youtu.be

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti