BARBORA GUOBYTĖ

Šalis kurioje gyveno:

JAV ir Jungtinė Karalystė

Laikas praleistas užsienyje:

14 metų

Kas padėjo sugrįžti:

Programa "Kurk Lietuvai"

Istorija

Iš Lietuvos išvyko būdama šešerių metų, galima sakyti, užaugo užsienyje. 14 metų užsienyje Barborai davė įdomios ir vertingos tarptautinės mokslo ir darbo patirties, tačiau Lietuva yra ta šalis, kur ji jaučiasi geriausiai, tai vieta, kur gali džiaugtis labai aukšta gyvenimo kokybe ir patirti namų jausmą. Su Lietuva sieja savo ateitį, nes būtent čia gali realizuoti visas žinias ir jomis prisidėti prie Lietuvos, kaip patrauklios vietos gyventi, dirbti, mokytis ir kurti, kūrimo. 

Barboros istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=3VqvfupepbA&feature=youtu.be

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti