DARIUS AUGUSTINAVIČIUS

Šalis kurioje gyveno:

Norvegija

Laikas praleistas užsienyje:

12 metų

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva

Istorija

Negalėčiau šiandien aiškiai suformuluoti, kodėl aš išvažiavau iš Lietuvos. Dabar man atrodo, kad tai daugiau buvo eksperimentas, naujų potyrių ieškojimas, kuris  „išvirto“ į pastovų gyvenimą Norvegijoje...

 

Šioje šalyje sekėsi neblogai, kol nepradėjo byrėti šeima. Tai buvo akstinas grįžti į Lietuvą ir būtent savame krašte ieškoti naujos laimės. Ją radau  – sukūriau naują šeimą. Turiu prisipažinti, kad pradžioje vėl išvykome į Norvegiją.  Tačiau tai truko neilgai. Nugalėjo noras gyventi ir dirbti  Lietuvoje. Tiesiog norėjau išbandyti save, susikurti savo veiklą, būti pas sau šeimininku. Tokiu atveju viskas priklauso nuo asmeninių pastangų ir iniciatyvų. Tai taip ir įsikūriau su dideliais norais ir siekiais. 

 

Šiandien labai džiaugiuosi, kad  laiku priėmiau teisingą sprendimą. Todėl drąsiai galiu patarti tiems, kurie dvejoja grįžti, ar likti svetur? Nelaukite jokių specialių grįžimo programų ar kitų dalykų, drąsiai imkite savo gyvenimą į rankas ir darykite tik tai, ką norite daryti. Gyvenimas nėra amžinas, nepriėmus sprendimo šiabdien, ryt jau gali būti vėlu...

 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti