EDUARDO ŠLEKYS GIMENEZ

Šalis kurioje gyveno:

Urugvajus

Laikas praleistas užsienyje:

gimęs užsienyje, gyvena Lietuvoje jau 19 metų

Kas padėjo sugrįžti:

Paties iniciatyva

Istorija

Gimė toli nuo Lietuvos esančiame Urugvajuje, menininkų lietuvio ir vokiečio ir agentinietės šeimoje. Po daugelio metų atvykęs į Lietuvą iš karto pasijuto savas bei surado savirealizacijos galimybes. Eduardo Lietuvoje gyvena jau 19 metų.

Lietuvoje mėgiamas talentas, hobis – tango šokiai – padeda ne tik išgyventi, bet šio meno mokyti ir kitus. Čia džiugina galimybė kurti, studijuoti klasikinį dainavimą, kiekvienais metais žengti tobulėjimo keliu ir atrasti vis naujų bičiulių.  Šiandien Lietuvą jis jau drąsiai vadina savo šalimi: "Čia gyvenu ir jaučiuosi laimingas“, - sako Eduardo. 

 

Eduardo istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=3VqvfupepbA&feature=youtu.be

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti