EIVINA ŽIŽIŪNAITĖ

Šalis kurioje gyveno:

Austrija, Turkija, Jungtiniai Arabų Emyratai

Laikas praleistas užsienyje:

6 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Programa „Kurk Lietuvai“

Istorija

Ieškodama kitokios patirties bei norėdama susipažinti su skirtingomis kultūroms, net šešerius metus praleido Austrijoje, taip pat pabuvo Turkijoje bei Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Studijų metu, dirbant bei dalyvaujant socialinių organizacijų veikloje sukaupta patirtimi, šiandien Eivina dalinasi su kolegomis Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmuose ir džiaugiasi galėdama realizuoti savo žinias.

Eivinos istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=QnP2wR3ag8M&feature=youtu.be

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti