GEORGIJ OVCINIKOV

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė

Laikas praleistas užsienyje:

12 metų

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva

Istorija

Georgijus 12 metų praleido Didžiojoje Britanijoje, kur studijavo ir dirbo videografijos srityje. Svetur ilgą laiką jautė tuštumą, kurią pavykdavo praskaidrinti vasaros atostogų metu grįžus į Lietuvą. Galiausiai, sutikęs būsimąją žmoną, ryžosi sugrįžti visam laikui ir gimtojoje šalyje iš naujo pradėti karjerą. Georgijus priduria, jog pagalbą sugrįžtantiems teikiančios organizacijos yra itin svarbi iniciatyva, kurią turime plėtoti ir tobulinti. Jo teigimu, vien įkvepiančių kalbų nepakanka.

Georgijaus istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=Bi5Zv6I3m1Y

 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti