IEVA PUNYTĖ

Šalis kurioje gyveno:

Olandija

Laikas praleistas užsienyje:

6 metai

Kas padėjo sugrįžti:

programa „Kurk Lietuvai“

Istorija

Baigusi mokyklą Ieva išvyko į Nyderlandų Karalystę, kur baigė tiek bakalauro, tiek magistro studijas, atliko praktiką bei įgijo darbo patirties. Nors visada žinojo grįšianti, paskatos sulaukė anksčiau nei tikėjosi: kaip pati teigia, pasitaikė puiki proga prisidėti prie nacionalinio lygio projekto, siūlyti savo idėjas, dirbti su puikia komanda ir kurti geresnę ateitį.

Ievos istorija plačiau: 

https://www.youtube.com/watch?v=unlb4GYjkR4&feature=youtu.be

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti