ILONA KUODIENĖ

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė, Prancūzija, JAV

Laikas praleistas užsienyje:

15 metų

Kas padėjo sugrįžti:

VšĮ "Versli Lietuva" įkurta bendradarbystės erdvė “Spiečius"

Istorija

Ilona 2003-iaisias baigusi universitetą kartu su vyru išvyko į Londoną, kaip ji sako, "pamatyti pasaulio". Anglų kalbos nemokėjusi mergina įsidarbino valytoja, bet po poros mėnesių netikėtai gavo pasiūlymą dirbti modeliu.

Modeliu Ilona dirbo daugiau kaip dešimt metų ir svajonė "pamatyti pasaulio" išsipildė su kaupu. Baigusi modelio karjerą, ji įstojo mokytis į natūropatinės medicinos koledžą Londone, kur įgijo mitybos terapeutės diplomą. Prieš metus (2017m.) Ilona sugrįžo į gimtuosius Šiaulius.

Pasak moters, jos apsisprendimui sugrįžti į Lietuvą įtakos turėjo įvairios asmeninės priežastys, taip pat noras po 15 metų klajonių turėti pastovumą, pagyventi savo namuose, būti arčiau artimųjų.

Į gimtuosius Šiaulius sugrįžti paskatino čia turimi nuosavi namai bei gyvenantys abiejų tėvai, draugai.

Ilona prisipažįsta, kad viena iš priežasčių, dėl kurios pasiryžo grįžti, buvo draugės ir kolegės pasakojimas apie VŠĮ "Versli Lietuva" įkurtą bendradarbystės erdvę “Spiečius", kurioje galima gauti nemokamas konsultacijas verslo pradžios klausimais, stacionarią darbo vietą, dalyvauti mentorystės projekte, informaciniuose ir praktiniuose renginiuose.

 “Spiečiuje” sutikau nuostabių žmonių, bendraminčių, sulaukiau visokeriopos pagalbos ir palaikymo, ir neabejoju, kad be šios paramos, pirmieji metai būtų buvę žymiai sunkesni“, - teigia ji.

Grįžusi į Lietuvą Ilona įkūrė “Mitybos džiungles” ir šiuo metu konsultuoja žmones mitybos klausimais. Konsultacijų gali kreiptis tiek šiauliečiai, tiek gyvenantys užsienyje ar kituose Lietuvos miestuose- tai leidžia „Skype“ galimybės.

„Esu labai patenkinta, kad žmonės domisi ir rūpinasi savo sveikata, o pasiklydę “mitybos džiunglėse”, ieško kvalifikuotos pagalbos. Kai klientai džiaugiasi pagerėjusia savijauta, aš džiaugiuosi už juos ir už galimybę nors truputį prisidėti prie Lietuvos sveikatinimo“, - atvirauja jaunas moteris.

Ilona sako, kad jai gera gyventi visur, kur gali save realizuoti.

„Visur savi pliusai ir minusai, o per tiek metų svetur išmokau greitai adaptuotis. Tačiau Lietuva yra namai. Čia gyvena tėvai ir seni draugai. Čia į darbą nuvažiuoju per 7 minutes (arba 20 minučių jei dviračiu), o ne per pusantros valandos. Prieš darbą ar po jo galiu pėsčiomis nueiti ir išsimaudyti ežere. Ir žiemą čia sninga…buvau labai pasiilgusi sniego“, - šypteli šiaulietė.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti