INGA RAUDONIENĖ

Šalis kurioje gyveno:

Airija

Laikas praleistas užsienyje:

9 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Prieš išvažiuojant domėjausi, kokių dokumentų reikia atvykus, Airijoje buvo rengiami susitikimai dėl informacijos norintiems grįžti.

Istorija

Manau, kad mano istorija paprasta ir panašiai klostėsi ne vieno emigranto istorija. Ieškodama naujų galimybių, savojo kelio, pasirinkau lietuvių pamėgtą Airiją.

 

Užsienyje praleidau net 9 metus. Buvo visko. Teko išgyventi visokių dienų, tai, manau, tik užgrūdino, padėjo atskirti pelus nuo grūdų, suteikė neįkainuojamos patirties. Tačiau, būsiu atvira, visada norėjau grįžti ir dirbti mėgstamą darbą Lietuvoje. Žinoma, prieš išvažiuojant domėjausi, kokių dokumentų reikia atvykus ir čia man padėjo Airijoje rengiami susitikimai dėl informacijos norintiems grįžti. Tačiau kryptis buvo aiški – Lietuva...

  

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti