JOLANTA ŽLIBINIENĖ

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė

Laikas praleistas užsienyje:

2 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva

Istorija

 

Į Didžiąją Britaniją Jolanta išvyko sekdama dukros pėdomis, ten praleido dvejus metus. Jos manymu, Lietuvoje turėtume keisti požiūrį vienas į kitą, būti draugiškesni. Svetur žmogus yra labiau vertinamas, o bendravimas – šiltesnis. Be to, Jolanta priduria, jog būdama užsienyje labiausiai pasigenda lietuvių kalbos. Bendra kalba, formuojanti ir lietuvių mąstymą, kaip niekas kitas leidžia mums vienas kitą suprasti bei užjausti.

"Kai žmogus tau pasako vieną žodį ir tu iš esmės iki kaulų smegenų supranti, ką jis jaučia ir ką jis tau nori pasakyti“, - įsitikinusi ji.

Jolantos istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=GNZx8fnDbf8&feature=youtu.be

 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti