JURGIS DIDŽIULIS

Šalis kurioje gyveno:

Kolumbija

Laikas praleistas užsienyje:

Gimė Kolumbijoje

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva

Istorija

Atlikėjas, dainų ir muzikos autorius, prodiuseris, visuomenės veikėjas ir aktyvistas Jurgis Didžiulis jau 18-a metų gyvena Lietuvoje. Už tai labiausiai dėkingas jaučiasi, kaip pats sako, „savo diedukams“, kurie buvo priversti palikti gimtąją šalį, tačiau ryšio su ja niekada nenutraukė, o ir kitiems diegė lietuviškumo ir pareigos jausmą. Lietuvą jis visų pirma sieja su gyvenimo kokybe ir galimybe atrasti džiaugsmą paprastuose dalykuose: švariame ore, unikalioje gamtoje, dinamiškoje visuomenėje. Tuo pačiu Jurgis pabrėžia, kaip svarbu nepamiršti rūpintis ne tik valstybės klestėjimu, bet ir Lietuvoje gyvenančių ir į Lietuvą sugrįžtančių emocine būkle.

 

Jurgio istorija plačiau: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YGFWNlhcd2I&feature=youtu.be

 

 

 

 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti