JUSTINA JELINSKĖ

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė

Laikas praleistas užsienyje:

9 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva

Istorija

Panevėžietė Justina Jelinskė sėdėdama kirpėjos kėdėje stebėdavo darbą ir tikėjo, kad vieną dieną išsipildys svajonė tapti kirpėja. Baigusi mokslus mergina išvyko į Didžiąją Britaniją pasitobulinti savo įgūdžių profesinėje srityje.

Gimus dukroms kirpėjo žirkles teko pamiršti keletai metų, tačiau atėjus tinkamam laikui vėl grįžo prie širdžiai mėgstamos srities, tuomet pradėjo domėtis barzdaskučių amatu. J. Jelinskė mokslus baigė vienoje geriausių Didžiosios Britanijos barzdaskučių akademijų Sid Sottung Academy, mokėsi pas vieną geriausių pasaulio „barber’ių“ Sid Sottung.

Po 10 metų praleistų svetur, panevėžietė nusprendė grįžti į savo gimtąjį miestą – Panevėžį – ir atidaryti barzdaskučių saloną. Barzdaskučių salone „Alex Barber Shop“ (Vasario 16-osios g. 3) vyrai gali ne tik stilingai apsikirpti, pasidailinti barzdas, bet ir atsipalaiduoti žaisdami „Play Station“, išgerti kavos, gaiviųjų gėrimų, įsigyti profesonalių kosmetikos priemonių plaukams ir kt. Prie „Alex Barber Shop“ kolektyvo prisijungė dar vienas barzdaskutys, prieš 7 metus emigravęs į Didžiąją Britaniją, panevėžietis Justas Šidlauskas.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti