JUSTINAS LAPIENIS

Šalis kurioje gyveno:

Turkija, Jungtinės Amerikos Valstijos

Laikas praleistas užsienyje:

2 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Įpareigojo sugrįžti Baltijos Amerikos Laisvės Fondo (BAFF) mokslų stipendija

Istorija

Justiną kokybiško mokslo siekimas buvo nubloškęs į JAV, kur studijavo viename Bostono universitetų.

Svetur jis gyveno net keletą kartų – studijuodamas bakalaurą Turkijoje, o vėliau – pusantrų metų magistrantūrą JAV. Dabar Justinas, kaip jis pats sako, dirba gana sudėtingą, bet įdomų analitiko darbą politikos analizės bei taikomųjų mokslinių tyrimų kompanijoje.

„Labai smagu dirbti Lietuvoje ir įgyti tarptautinio darbo patirties“, - teigia jis.

 

Justino istorija plačiau:
 

https://www.youtube.com/watch?v=ay3nbfXKIrE&feature=youtu.be

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti