JUSTINAS JAUTŽEMIS

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė

Laikas praleistas užsienyje:

7 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva

Istorija

Justinas per 7 metus gyvenimo Jungtinėje Karalystėje sukaupęs daugybę patirčių, jas siekia pritaikyti Lietuvoje. Išvykęs studijavo ir dirbo reklamos srityje, šiuos darbus dabar tęsia ir Vilniuje.

„Buvo įvairių nuomonių, ar tikrai turėčiau grįžti, bet nusprendžiau, kad tai reikia daryti dabar, ir jeigu ne dabar, tai kada? Visiškai 100 proc. esu patenkintas, kad grįžau į Lietuvą. Visi mitai, kuriuos turi lietuviai gyvenantys užsienyje, yra netiesa. Lietuvoje yra labai daug galimybių tiek susirasti puikią darbo vietą, tiek susikurti savo verslą. Neužpildytų nišų yra labai daug  “, - sako jis.

Justino istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=YmPWD3IQT_g&feature=youtu.be

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti