KOTRYNA STANKUTĖ–JAŠČEMSKIENĖ

Šalis kurioje gyveno:

Malaizija ir Singapūras

Laikas praleistas užsienyje:

3 metus

Kas padėjo sugrįžti:

Konkrečios pagalbos neprireikė, pati daug kuo domėjosi

Istorija

Kad ir ką bedarytų, Kotryna visada norėjo sukurti papildomą vertę visuomenei. Jai teko pagyventi Azijoje, tačiau kuo toliau, tuo labiau jos ryšys su Lietuva tik stiprėjo. Moteriai patinka mąstyti globaliai, tačiau visada manė, kad užsienyje sukauptą patirtį norėtų parsivežti į Lietuvą: būti pasaulio piliete, tačiau nepamiršti ir savo šaknų.

„Man Lietuvoje gera gyventi, nes čia esu susikūrusi ir artimų draugų, ir pažįstamų, ir darbinių kontaktų ratą. Tai yra šviesių, pozityvių žmonių ratas ir man atrodo, kad Lietuva yra galimybių šalis. Niekas absoliučiai tau netrukdo pasiekti tai, ko nori, išsibandyti save, o jeigu yra ambicijų užkariauti pasaulį –po to žengti į platesnius vandenis. Lietuva yra sava vieta, kur tai galima padaryti“, -įsitikinusi Kotryna.

 

Kotrynos istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=w5RP6GFDb0k&feature=youtu.be

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti