LUKA BARZDAITĖ

Šalis kurioje gyveno:

gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose

Laikas praleistas užsienyje:

4 metus

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva

Istorija

Luka gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose, ten ji gyveno iki 4 metų. Įtakos grįžimui į Lietuvą turėjo merginos tėtis, kuris buvo tvirtai apsisprendęs: jo dukra netaps amerikiete, o bus lietuve.

"Čia jautiesi savas, gali laisvai kalbėti savo kalba ir tavęs niekas nediskriminuoja", - apie gyvenimą Lietuvoje kalba Luka.

Ir nors ji ketina studijuoti užsienyje, neabejoja: į Lietuvą tikrai po studijų sugrįš ir gyvenimą kurs, būtent, čia. 

Lukos istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=LrQiHArXeVI&feature=youtu.be

 

 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti