LUKAS SAVICKAS

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė, Nyderlandai, Belgija

Laikas praleistas užsienyje:

4 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Programa "Kurk Lietuvai"

Istorija

Lukas, baigęs mokyklą, išvyko studijuoti į užsienį, Jungtinėje Karalystėje esantį Jorko universitetą, vėliau studijavo Mastrichto universitete Nyderlanduose. Lukas į gyvenimą Lietuvoje žiūri per dvi skirtingas prizmes – asmeninę bei karjeros. Jo manymu, Lietuvoje sąlygos auginti vaikus yra tokios, kokių sunku rasti užsienyje. Karjeros prasme Lietuva yra galimybių ir karjeros šuolių šalis, o tai patvirtina tiek jo paties, tiek daugelio jo aplinkoje esančių žmonių patirtys.

Luko istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=3VqvfupepbA&feature=youtu.be

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti