MARIUS JURGILAS

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinės Amerikos Valstijos, Jungtinė Karalystė, Norvegija

Laikas praleistas užsienyje:

13 metų

Kas padėjo sugrįžti:

Vaikai

Istorija

Marius iš Lietuvos išvyko labai seniai, prieš 18 metų. Išvykęs studijuoti ir pasisemti patirties, aštuonerius metus gyveno Jungtinėse Amerikos Valstijose, trejus metus – Londone, dvejus metus – Norvegijoje, o dabar jau šeštus metus gyvena Lietuvoje. Grįžti į Lietuvą Mariui padėjo susiklosčiusios aplinkybės, tokios, kurios leido realizuoti savo patirtį Lietuvoje, ir turbūt sukurti sąlygas kitiems lietuviams grįžti į Lietuvą.

 

„Šiuo metu dirbu Lietuvos banke, prižiūrime Lietuvos finansų sektorių ir prisidedame prie jo vystymo, – pasakoja Marius, -Taip pat kaip viena iš papildomų darbo krypčių yra lietuvių ekonomistų telkimas ir štai šį rudenį kartu su kitais prijaučiančiais kolegomis ir Vilniaus universitetu startuosime su pirmąja Lietuvoje trejų metų trukmės bakalauro programa anglų kalba. Tuo labai džiaugiamės ir ypač dėl to, kad tai sudaro sąlygas kitiems lietuviams mokslininkams ekonomistams grįžti į Lietuvą ir turėti, ką joje veikti“.


Mariaus istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=8WrfKK5IgnA&feature=youtu.be

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti