MARTYNAS MANIUŠIS

Šalis kurioje gyveno:

Belgija

Laikas praleistas užsienyje:

7 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva.

Istorija

7-erius metus praleidau gražioje ir įdomioje šalyje - Belgijoje. Lietuvos, žinoma, niekada nebuvau primiršęs, modernių technologijų pagalba, sekiau čia vykstantį gyvenimą.

 

Be jokios abejonės, mano grįžimui Į Lietuvą didelę  įtaką padarė šeima. Na, ne paskutinę vietą čia užima ir paprasčiausia nostalgija, gimtų kraštų ilgesys. Kadangi esu sporto žmogus, tai prie kelio į namus atradimo prisidėjo ir susikūrusi pirmoji profesionali dviratininkų komanda, su kuria pasirašiau 1 metų kontraktą.

 

Man nereikėjo nei ilgai „sėdėti internete“, nei juolab varstyti valdžios institucijų duris. Per tą laiką praleistą emigracijoje kelis kartus per metus sugrįždavome – žinojome kokia situacija namuose. Tačiau malonu, kad visur, kur kreipiausi grįžęs, gavau teigiamą atsakymą. Tai ypač aktualu buvo kuriant mano verslą  - reikėjo bet kokios paramos.

 

Buvau atleistas nuo žemės mokesčio, gavau leidimą vykdyti veiklą ant valstybinės žemės. Taigi gimtoji Lietuva mane pasitiko ir ištiesė ranką... 

 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti