MILDA ŠARPNICKYTĖ

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė, Turkija, Iranas, Indija, Japonija

Laikas praleistas užsienyje:

7 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva

Istorija

Kaunietę kultūrinės veiklos vadybininkę Mildą, kuriai teko nemažai metų pagyventi užsienyje, Lietuvoje džiugina viskas: nuo šeimos, draugų, galimybės bet kada nuvažiuoti į mišką, kitą miestą ar valgyti savo užaugintą maistą iki kūrybinės laisvės bei erdvės.

„Tai mane įkvepia”, - sako prieš metus namo sugrįžusi Milda.

Mildos storija plačiau: 

https://www.youtube.com/watch?v=2jAMRE4W9Ls&feature=youtu.be

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti