MONIKA GRITĖNAITĖ

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė

Laikas praleistas užsienyje:

7 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Asmeninė iniciatyva

Istorija

Iš Lietuvos išvykau, nes buvau be galo žingeidi kitoms kultūroms ir labai norėjau būti savarankiška. Žinoma, kelrodė  žvaigždė mane nuvedė į Londoną, pasaulio kultūros ir finansų centrą. Beje, buvau girdėjusi,  jog Londonas gali būti palankiausia vieta, jei tau sekasi ir pati liūdniausia vieta, jei nesiseka. Tad vykau dvigubų jausmų lydima. Prisipažinsiu - turėjau stengtis, kad nebūtų liūdna. Ir man padėjo muzika,  per kurią pamilau miestą ir jo žmones...

 

Prabėgo kupini įvairių įspūdžių metai. Po septynerių metų, sako, visos žmogaus ląstelės atsinaujina, tad matyt toks periodas atėjo ir man. Tiesa pasakius, nebuvau ir nesu prisirišusi prie vienos vietos. Atostogaudama Lietuvos kaime staiga suvokiau, kad nenoriu niekur išvykti, o dažniau susitikti su artimaisiais, draugais čia - Lietuvoje. Po pusmečio jau gyvenau Vilniuje, mano sugrįžimas klojosi itin palankiai. Tačiau meilė Londonui niekur nedingo, tiesiog klausiau savo širdies ir šiandien gyvenu gimtame Panevėžyje. 

 

Žinoma, labiausiai grįžus padėjo mano mamos ir tėčio tikėjimas, kad gebu priimti svarbius sprendimus , jog visi sunkumai įveikiami. O darbus, gyvenamą vietą  radau per skelbimus. Tiesa, darbo skelbimais pasidalino draugai, kuriems esu dėkinga.  Dirbu privataus priešmokyklinės ugdymo įstaigos "Vaikystės sodas" Panevėžyje, vadove. Man labai patinka vieta, kurioje esu. Tiek miestas, tiek darbo vieta mane labai džiugina. 

 

Apskritai man Lietuvoje gyventi gera, nes dirbu įdomų, atsakingą darbą, galiu  mėgautis įvairiapusiškomis pramogomis. Panevėžyje ir aplink jį tikrai yra ką veikti. Matau savo darbo prasmę. Kontekstinio ugdymo darželyje mes ugdome vaikus pasaulinių kompetencijų, todėl, kaip ir gyvendama Londone, aš vėl jaučiu, jog viskas priklauso nuo mūsų. Viską lemia žmonės, jų  gerumas - vadovaujamės naujausiais tyrimais, juos diegiame ir taip keičiame Lietuvą. Tik skirtumas tas, kad žmonės čia man labai daug davė - jie mane užaugino, todėl džiaugiuosi galėdama jiems grąžinti kažką atgal. 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti