PAULIUS ČYVAS

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė

Laikas praleistas užsienyje:

3 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Daug informacijos suteikė Utenos rajono savivaldybės administracijos specialistai, nemaža jos dalis taip pat buvo prieinama internete.

Istorija

Aš labai aiškiai žinojau, kokiu tikslu išvykstu  - po 12-os klasės iškart išvykau studijuoti į Jungtinę Karalystę, kur sėkmingai baigiau Koventrio universitetą. Gyvendamas Lietuvoje  aktyviai dalyvavau visuomeninėje veikloje, ypač sportinėje. Todėl, kad net ir išvykus mokytis, būnant toli nuo namų, nepamiršau pradėtų darbų.  Visąlaik viena koja dalyvavau visuomeniniame gyvenime savo mieste, kita – studijavau Anglijos universitete. Tokie tamprūs ryšiai visuomet traukė grįžti atgal. Reikiamą  informaciją  suteikė ir pagelbėjo Utenos rajono savivaldybės administracijos specialistai, nemaža jos dalis taip pat buvo prieinama internete. Grįžęs jaučiuosi gerai, kitai ir būti negali, juk čia mano tėvynė.

 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti