POVILAS IR VAIDA JANKAUSKAI

Šalis kurioje gyveno:

Airija

Laikas praleistas užsienyje:

7 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Tvarkėmės patys, nes tada dar nebuvo stipriai vystoma pagalba grįžtantiems ar skatinama sugrįžti. Dalį informacijos gavome iš Utenos verslo informacijos centro, savivaldybės.

Istorija

Kaip dauguma mūsų bendraamžių, ir mes pabandėme ieškoti laimės svetur. Žvelgdami atgalios, turime pripažinti, kad ta patirtis buvo išties labai įdomi, teko patirti nemažai įvairų įspūdžių, susidurti su iššūkiais.

 

Kitokia kultūra, kalbos barjeras, visai tai pradžioje kėlė sunkumų, tačiau ilgainiui įpratome. Užsienyje gyvenome 7 metus, tai, sutikite, nemažas laikotarpis. Beje, turiu prisipažinti, kad jau išvykdami iš Lietuvos mes žinojome, kad tai tik laikinas gyvenimo etapas ir niekada neturėjome minčių pasilikti. Nepaisant galbūt didesnių galimybių ar kitokių finansinių perspektyvų. Tad nebuvo jokių dvejonių - vieną dieną susidėjome „užgyventus“ daiktus ir grįžome. Tiesiog pajutome, kad metas sukauptą patirtį, vakarietišką bendravimo kultūrą pabandyti įdiegti gimtinėje. Dalį informacijos apie situaciją gavome iš Utenos verslo informacijos centro, savivaldybės, tačiau daugiausia pasikliovėme savimi.

 

Esame laimingi galėdami gyventi, kurti, dirbti savo tėvynėje. Šiuo metu esame šeimos verslo @"Vanilinis dangus" įkūrėjai. 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti