RIMANTĖ KURKAUSKAITĖ

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė

Laikas praleistas užsienyje:

2 metus

Kas padėjo sugrįžti:

Vilniaus universiteto bendruomenė; Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjunga; šeima, draugai, artimieji.

Istorija

Rimantė, norėdama atlikti praktiką užsienyje, studijų metais išvyko į Londoną.  Kadangi jautėsi galinti įgyti dar daugiau patirties profesinėje srityje ir apskritai įgyti gyvenimiškos, tarpkultūrinės patirties, po praktikos nutarė Londone pagyventi ir dirbti dar 1,5 metų.

Visgi sugrįžti į Lietuvą ją paskatino žinojimas, kad įgyta patirtimi gali pasidalinti čia, noras gyventi ir kurti pridėtinę vertę gimtajai šaliai bei šeimos, draugų ilgesys.

Šiuo metu Rimantė gyvena ir dirba Birštone – yra Birštono savivaldybės mero patarėja, atsakinga už ryšius su visuomene, komunikaciją, tarptautinius ryšius. Darbas yra įdomus, ambicingas, neleidžiantis stovėti vietoje, skatinantis nuolatos tobulėti. Be to, itin praverčia Londone įgytos tarptautinio bendravimo, komunikacijos žinios.

„Taip jau susiklostė gyvenimiškos aplinkybės, kad grįžus iš Londono sužinojau, kad paskelbtas konkursas darbo vietai Birštono savivaldybėje. Kadangi buvau girdėjusi, jog Birštono savivaldybė yra kurortinė, kad miestas turi ambicingų planų keistis, tobulėti, judėti į priekį, pabandžiau dalyvauti valstybės tarnybos konkurse ir laimėjau, pradėjau eiti pareigas“, - teigia ji.

Rimantė gyvendama Londone pati buvo aktyvi Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjungos (JKLJS) narė, todėl, būtent, ši veikla, kontaktai jai labiausiai ir padėjo, paskatino, palaikė grįžtant į Lietuvą. Žinoma, kaip neslepia mergina, itin sugrįžus padėjo universiteto, kuriame studijavo bendruomenė, taip pat šeima, draugai, artimiausi žmonės.

„Man Lietuvoje gera gyventi, nes čia kiekvieną diena galiu džiaugti tuo, ką turiu: šeima, artimaisiais žmonėmis, mylimu darbu, vieta, kurioje gyvenu, dirbu, mokausi, tobulėju, yra visos galimybės gyventi kokybišką gyvenimą visomis prasmėmis.

Labai malonu matyti, kaip keičiasi gyvenimas Lietuvoje, kaip keičiasi žmonės, tampa dar laimingesni, drąsūs kurti, realizuoti idėjas, siekti užsibrėžtų tikslų. Galiu didžiuotis bet kurioje pasaulio vietoje sakydama, kad esu lietuvė“, - apibendrina Rimantė.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti