SAULIUS DOVEIKA

Šalis kurioje gyveno:

Estija, Jungtinės Amerikos Valstijos

Laikas praleistas užsienyje:

Gimė Estijoje, 5 metus praleido JAV

Kas padėjo sugrįžti:

vidinė motyvacija

Istorija

Gimė Estijoje, ieškodamas pokyčių ir paskatintas draugo, Saulius penkerius metus praleido Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu jaučiasi laimingas gyvendamas Lietuvoje. Čia sėkmingai įsitvirtino ir dirba mylimą darbą.

Sauliaus istorija plačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=6YNwZtkk9R4&feature=youtu.be

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti