UNĖ KAUNAITĖ

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė

Laikas praleistas užsienyje:

5 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Programa "Kurk Lietuvai"

Istorija

Unė grįžo į Lietuvą po ketverių metų bakalauro studijų Švento Andriaus universitete Škotijoje bei švietimo magistrantūros studijų Kembridžo universitete Jungtinėje Karalystėje. Ji dalyvavo programoje "Kurk Lietuvai", o šiuo metu patarinėja Ministrui Pirmininkui švietimo, mokslo, kultūros ir sporto klausimais. 

 

"Dirbti savo šaliai yra vienas prasmingiausių įmanomų darbų. Niekada nedvejojau, kad sugrįšiu, nes jokios kitos kultūros žmonės nėra tokie artimi, niekur kitur problemos nėra tokios skaudžios ir pažįstamos, niekur kitur negalėčiau sukurti tokio pokyčio, kaip savoje", - teigia ji.

Unės istorija plačiau: 
https://www.youtube.com/watch?v=jRFuCN-ySO4&feature=youtu.be

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti