VIRGINIJUS SINKEVIČIUS

Šalis kurioje gyveno:

Jungtinė Karalystė, Olandija, JAV

Laikas praleistas užsienyje:

5 metai

Kas padėjo sugrįžti:

Programa "Kurk Lietuvai"

Istorija

 Studijuoti ir pasisemti patirties svetur išvykęs Virginijus užsienyje praleido 5 metus. Mokydamasis Jungtinėje Karalystėje, Olandijoje bei dirbdamas Jungtinėse Amerikos Valstijose, žinojo, kad sugrįš į Lietuvą.

„Visada žinojau, kad grįšiu, nes Lietuva yra mano namai. Kaip ir kiekvienas Lietuvos pilietis, esu šios šalies šeimininkas ir kurti Lietuvą yra didžiausia garbė, kokią galima patirti“, - sako jis.

 

 

Virginijaus istorija plačiau:

 

https://www.youtube.com/watch?v=-CWAnp5H7Xs&feature=youtu.be

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti