Apdovanojimai

100 SUGRĮŽUSIŲJŲ ISTORIJŲ

Jau antrus metus Vyriausybės kanceliarija rengia apdovanojimus „Kryptis LIETUVA“, kurių  tikslas ­­– pagerbti ir įvertinti biudžetines ir viešąsias įstaigas, nevyriausybines organizacijas, bendruomenes, socialiai atsakingo verslo įmones ir privačius asmenis, kurie savo iniciatyvomis skatina svetur gyvenančius tautiečius sugrįžti ir dirbti Lietuvoje, konsultuoja grįžusius arba ketinančius tai padaryti, padeda integruotis žmonėms, parvykusiems po daugelio metų, praleistų užsienyje.

 

2018 METŲ NOMINACIJOS

Už paskatinimą sugrįžti į Lietuvą

Lietuvos, kaip patrauklios vietos gyventi, dirbti ir mokytis, įvaizdžio formavimas. Galimybių dirbti, mokytis, kurti verslą Lietuvoje viešinimas siekiant sudominti lietuvius, gyvenančius užsienyje.

2018 metų laimėtojas - VšĮ "Investuok Lietuvoje"  už programas "Work in Lithuania" ir "Kurk Lietuvai"

Už indėlį teikiant pagalbą grįžtantiesiems

Neseniai grįžusių arba planuojančių parvykti asmenų konsultavimas jiems aktualiausiais klausimais. Informavimas apie švietimo sistemą, vaikų darželius, mokyklas, įsidarbinimo galimybes, sveikatos priežiūros sistemą, būsto nuomą ar įsigijimą. Asmeninės pagalbos teikimas tvarkantis dokumentus valstybės ar savivaldos institucijose.

2018 metų laimėtojas - Lietuvos savivaldybių asociacija už projektą "Globalūs Regionai'

Už pagalbą įsitvirtinant Lietuvoje

Grįžusių asmenų bei jų šeimos narių integravimas į vietos bendruomenes, pagalbos teikimas adaptacijos Lietuvoje laikotarpiu – lietuvių kalbos kursų organizavimas, prireikus psichologinės konsultacijos, pagalba vaikams švietimo srityje, pagalba antrosioms pusėms ieškant darbo arba kitos veiklos organizavimas, laisvalaikio veiklų vaikams inicijavimas ir nuolatinė veikla.

2018 metų laimėtojas - Tauragės rajono savivaldybė už projektą "Globali Tauragė"

Už skatinimą grįžti dirbti Lietuvoje  (privačiam verslui)

Aktyvi veikla siekiant pritraukti lietuvius, gyvenančius užsienyje, sugrįžti gyventi bei dirbti Lietuvoje.

2018 metų laimėtojas - AB Nasdaq Vilnius

 

Iniciatyvas buvo galima registruoti interneto svetainės skiltyje „Registruok iniciatyvą“ iki 2018 m. spalio 20 d. 
Paraiškas  teikė biudžetinės ir viešosios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės, verslo įmonės ir privatūs asmenys.

Už geriausias projekto „Kryptis LIETUVA“ iniciatyvas 2018 metų lapkričio 15 dieną skirti apdovanojimai. Iniciatyvas vertino ir geriausias atrinko Vyriausybės kanceliarijos sudaryta komisija. 

 

Apdovanojimus inicijuoja ir organizuoja Vyriausybės kanceliarija, globėjas – Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Visi KARTU kurkime Lietuvos sėkmės istoriją!  

 

SUSISIEKITE: KryptisLietuva@lietuva.lt arba   +370 706 63982.


 
 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti