100 metų – 100 miestų

Kategorija

Už paskatinimą sugrįžti į Lietuvą

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Kaunas

Apie iniciatyvą

Skrydis per Atlanto vandenyną, Baltijos kelias, Lietuvos krepšinio nuopelnai - tai tik keletas per pasaulį nuskriejusių įvykių, garsinusių nepriklausomos Lietuvos vardą pastarąjį šimtmetį. Pradedant signatarais, Sąjūdžio dalyviais, partizanais, mokslininkais, mūsų seneliais, tėvais ir mumis – aktyviais Lietuvos piliečiais, nepriklausoma Lietuva buvo ir bus kuriama. "100 metų 100 miestų" - tai ne pelno siekiančios Asociacijos “Aktyvus jaunimas” iniciatyva skirta Lietuvos garsinimui ir jubiliejaus minėjimui visame pasaulyje! Jos metu lietuviški lobiai yra slepiami 100 įvairių pasaulio miestų – Vilniuje, Romoje, Los Andžele, Seule, Dakare ir dar 95-iose, pačiose netikėčiausiose pasaulio vietose. Kiekvienas šios iniciatyvos metu aplankytas miestas yra įrodymas, kad Lietuvos nepriklausomybė yra šansas augti, keliauti, tobulėti bei taip kurti valstybę. Na o žmonės, suradę paslėptus lobius, turės galimybę pasipuošti lietuviška atributika, sužinoti įdomių faktų apie mūsų šalį bei pasijusti tikrais lobių medžiotojais! Anot asociacijos atstovo Gedimino Kondrackio: “Apie Lietuvą daug žmonių paskutinį kartą yra girdėję geografijos pamokose. Radę mūsų paslėptą lobį, jie tikrai pasistengs sužinoti daugiau, o gal net ir apsilankyti mūsų šalyje. Esame įsitikinę, kad tokia iniciatyva padeda garsinti Lietuvos vardą bei šimtmečio jubiliejų pasaulyje. Akcija - atvira kiekvienam. Aktyvus jaunimas mielai patikės lobius keliaujantiems tiek arti, tiek toli. Mūsų tikslas bendras - skleisti žodį apie Lietuvą. Smagiausia iniciatyvos dalis yra ta, kad lobį radę laimingieji dalyvaus konkurse, kurio metu turės šansą metų pabaigoje aplankyti Lietuvą ir taip kartu švęsti 100-ąjį jubiliejų! Paslėptų lobių buvimo vietų užuominos yra skelbiamos asociacijos tinklapyje bei socialiniuose tinkluose. Daugiau informacijos: www.activeyouth.lt/100-2 ir www.fb.com/activeyouthlt. Daugiau: https://activeyouth.lt/100-2

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti