City alumni Panevėžys

Kategorija

Už paskatinimą sugrįžti į Lietuvą

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Panevėžio miesto savivaldybė

Apie iniciatyvą

City Alumni Panevėžys - bendruomeniniu pagrindu besikuriantis aktyvių panevėžiečių ir miestui neabejingų profesionalų tinklas. Organizacijos pagrindinė misija yra suburti bendruomenę, kuri ekspertiniais patarimais bei aktyviu dalyvavimu įvairiuose projektuose sustiprins Panevėžį ir formuos Panevėžio naują įvaizdį kaip patrauklios vietos gyventi, dirbti ir mokytis. Kas mėnesį vykstančiuose susitikimuose yra dalijamasi patirtimi, kontaktais, žiniomis, nauji nariai kviečiami prisijungti tiek prie jau esamų inicityvų, tiek siūlyti naujas idėjas, kaip kartu galime prisidėti prie Panevėžio ateities kūrimo.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti