Eksporto lyderių programa

Kategorija

Už paskatinimą sugrįžti į Lietuvą

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Vilnius, Lietuva

Apie iniciatyvą

Problema, su kuria susiduria Lietuvos eksportuotojai – kompetentingų darbuotojų trūkumas, kurie galėtų valdyti eksporto procesus bei prisidėti prie eksporto plėtros. Iniciatyvos tikslas - pritraukti jaunimą grįžti į Lietuvą ir ugdyti eksporto valdymo kompetenciją eksportuojančiose Lietuvos įmonėse. Dirbdami Lietuvoje ir prisidėdami prie Lietuvos įmonių eksporto plėtros jie galės tuo pačiu dirbti su visu pasauliu. Tai atveria dideles karjeros galimybes neišvykstant iš Lietuvos. Vidutiniškai kasmet į užsienį pradeda eksportuoti 300 Lietuvos įmonių, tad galime pastebėti, kad tiek pat reikėtų ir specialistų, kurie sugebėtų valdyti eksporto procesus. Tad ši programa prisideda ne tik prie tiesioginio jaunuolių įtraukimo ir sugrąžinimo, bet ir prie įmonių švietimo, jaunimo pritraukimo grįžti ar skatinimo neišvykti, nes ir Lietuva turi puikių darbo pasiūlymų, kurie atveria galimybes pasaulyje.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti