Globali Tauragė

Kategorija

Už paskatinimą sugrįžti į Lietuvą

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Tauragės rajono savivaldybė

Apie iniciatyvą

Šis projektas reikalingas šiuolaikinei Tauragei ir Lietuvai. Daugelis žmonių, gyvenančių užsienyje, jaučia stiprų ryšį su savo gimtuoju kraštu, tad nusprendėme, kad reikia plėsti Tauragės ribas stengiantis integruoti išvykusius tauragiškius į savo gimtojo krašto gyvenimą, suteikiant galimybę prisidėti prie miesto ekonominės gerovės kūrimo, stengiantis atkreipti dėmesį į regiono potencialą. Labai svarbu nuolat palaikyti ir stiprinti ryšį su emigrantais, juos informuoti apie naujas iniciatyvas, atliktus darbus, skatinti kurti ir įgyvendinti idėjas Tauragėje. Kai žmonės jaučia, kad yra reikalingi, apie juos galvojama, jie turi didesnę motyvaciją sugrįžti.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti