Globalūs regionai

Kategorija

Už paskatinimą sugrįžti į Lietuvą

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Lietuvos savivaldybių asociacija

Apie iniciatyvą

Globalūs regionai – tai Lietuvos savivaldybių asociacijos iniciatyva, siekianti išplėsti Lietuvos ribas integruojant išvykusius lietuvius į savo gimtojo miestelio, miesto gyvenimą, suteikiant galimybę prisidėti kuriant miestelio ekonominę gerovę, viešinant regiono potencialą. Šalies savivaldybės, palaikydamos ryšį su išvykusiaisiais, kuria užsienyje gyvenančių kraštiečių bendruomenes. Tapdami šios bendruomenės nariu Jūs ne tik įsitrauksite į savo gimtinės gyvenimą, bet galėsite gauti visą naudingą informaciją (siūlomas darbo vietas jūsų mieste, investavimo galimybes, švietimo ir kitų įstaigų esamą padėtį, pramogas ir kitą). Taip pat kviečiame Jus tapti savo miesto ambasadoriais bei atstovauti savo miestą užsienyje. Tapimas ambasadore – tai parodymas, kad esi neabejinga savo kraštui ir nori skleisti gerąją žinią kitiems. Kaip ambasadorius galėsite ne tik konsultuoti, teikti idėjas savo regionui, įsitraukti į regiono vystymą, bet ir prisidėti buriant lietuvių bendruomenę užsienyje. Manoma, kad už Lietuvos ribų gyvena per milijonas lietuvių. Mūsų yra visur, net atokiausiuose pasaulio kampeliuose. Tačiau kur begyventume – esame ir jaučiamės lietuviais. Todėl susiburkime!

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti