„Talentai Lietuvai”

Kategorija

Už paskatinimą sugrįžti į Lietuvą

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Vilnius, Lietuva

Apie iniciatyvą

„Talentai Lietuvai” – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams, sukaupusiems tarptautinės patirties. Programa siekiama jaunuolius sudominti karjeros galimybėmis pažangiausiose Lietuvos įmonėse ir taip prisidėti prie konkurencingą tarptautinį išsilavinimą įgijusių jaunų talentų integravimo į Lietuvos darbo rinką. Kiekvieno sezono metu programoje „Talentai Lietuvai” dalyvauja pažangios ir atviros naujovėms gamybos bei paslaugų bendrovės (pvz., „Lietuvos Energija”, „Swedbank”, „Danske Bank”, „LightConversion”, „KPMG”, "Telia", "PPMI", "EIKA", "PwC" ir kitos), galinčios pasiūlyti įdomias pozicijas, kurių metu dirbama su konkrečiais projektais sprendžiant realius iššūkius ir užtikrinančias galimybes kurti aukštos kokybės profesinių pažinčių tinklą. Ypatingas dėmesys skiriamas darbo ir mokymosi aplinkai, mentorystei ir tobulėjimui, kontaktų tinklo kūrimui, galimybėms tiesiogiai bendrauti su įmonių vadovais ir prisidėti prie svarbių vidinių ir išorinių įmonės procesų tobulinimo. Sėkimingai atranką įveikę programos dalyviai prisijungia prie įmonės ir prisideda prie įmonėje vykdomų projektų. Kiekviena pozicija apmokama pagal iš anksto pasiūlyme skelbiamas sąlygas arba asmeninį susitarimą tarp įmonės ir programos dalyvio. Pridėtinė vertė: • Lietuvai: tarptautinę patirtį įgijusių jaunųjų talentų pritraukimas į Lietuvą. • Dalyviams: galimybė pradėti karjerą pažangiausiose šalies įmonėse ir pritaikyti įgytą tarptautinę patirtį jose, integruotis į Lietuvos darbo rinką. Dalyviai tampa unikalios jaunųjų profesionalų bendruomenės dalimi. • Priimančioms įmonėms: aktyvus įmonės žinomumo didinimas talentų tarpe, jų pritraukimas ir galimybė užsiauginti darbuotoją ir taip prisidėti prie specialistų rengimo, atsižvelgiant į konkrečius bendrovės, sektoriaus poreikius. Vasarą organizuojame tradicija tapusį vasaros susitikimą Vilniuje. Jo metu kviečiame užsienyje studijuojančius bei vasarai grįžusius į Lietuvą studentus bei jaunuosius prodesionalus susipažinti ir diskutuoti su verslo, startuolių pasaulio bei vyriausybės atstovais, sužinoti daugiau apie galimybes sugrįžti į Lietuvą ir sėkmingai kurti savo karjerą gimtojoje šalyje. Daugiau informacijos: www.glltalentai.lt

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti