Tarptautinė patirtis darbuojantis Lietuvoje

Kategorija

Už skatinimą grįžti dirbti Lietuvoje (privačiam verslui)

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Vilnius

Apie iniciatyvą

Siekiame sukurti tarptautinę aplinką, kad ir darbuojantis Lietuvoje, būtų galimybė komunikuoti ir dirbti su kolegomis bei mūsų klientais, partneriais visose 20+ šalyse kur veikia Adform. Turime sugrįžusių kolegų, kurie įsidarbino mūsų įmonėje pabaigę studijas užsienyje, taip pat sugrįžusių po 5 ar daugiau metų praleistų užsienyje, kurie atsineša vertingą tarptautinę patirtį bei turi galimybę ir toliau darbuotis anglų kalba bei tobulėti ir mokytis darbuojantis globalioje aplinkoje.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti