Nasdaq Vilniuje veikla

Kategorija

Už skatinimą grįžti dirbti Lietuvoje (privačiam verslui)

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Vilnius

Apie iniciatyvą

Nasdaq Vilniuje aktyviai prisideda prie iniciatyvos skatinant pritraukti lietuvius, gyvenančius užsienyje, sugrįžti gyventi bei dirbti Lietuvoje. Turime darbuotojų, kurie yra pasakę „grįžau, nes gavau pasiūlymą iš Nasdaq“. Nasdaq darbuotojai yra dalyvavę renginiuose kartu su „Invest Lithuania“ Stokholme, Londone, kur vietos bendruomenėms pasakojo apie Nasdaq ir kokios galimybės jų lauktų čia sugrįžus. Jau keletą metų iš eilės sėkmingai bendradarbiaujame su “Talentai Lietuvoje”, “We connect Lithuania” programomis. Esame įdarbinę užsienyje baigusius studijas lietuvius ir suteikę galimybę atlikti praktiką Nasdaq kompanijoje užsienio lietuviams. Nasdaq įmonės vadovė Arminta Saladžienė yra mentorė programos “Big brothers, big sisters”, kurios tikslas padėti ilgai užsienyje gyvenusiems lietuviams įsitvirtinti Lietuvoje.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti