Global Lithuanian Leaders

Kategorija

Integracija

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Vilnius

Apie iniciatyvą

Iniciatyvos autorius - Global Lithuanian Leaders

Vienas svarbiausių faktorių, lemiančių sėkmingą ir greitą integraciją grįžus į tėvynę - įtraukianti ir tarptautinė bendruomenė!

Global Lithuanian Leaders tarptautinių lietuvių profesionalų tinklas kas mėnesį grįžusius lietuvius sukviečia susitikti neformaliems pokalbiams. Jokių oficialių kalbų, programų, tik daug bendravimo, naujų pažinčių, dalinimosi patirtimi ir asmeninio tinklo kūrimo.

Apie kas kartą susitinkančių 50 grįžusiųjų iš skirtingų pasaulio šalių skaičiuoja nuo 2 iki 22 metų patirtį sukauptą ne Lietuvoje. Susitikimų senbuviai kaskart kviečiasi ir naujai grįžusius, o garsas apie šiuos globalių Lietuvių susitikimus pasiekia ir bent trumpam Vilniuje besilankančius tautiečius. Tokie susitikima kas du mėnesius pradėti organizuoti ir Kaune.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti