City Alumni

Kategorija

Pritraukimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Visa Lietuva

Apie iniciatyvą

Iniciatyvos autorius -  Pasaulio ekonomikos forumo jaunimo globalaus tinklo bendruomenė Vilniuje

City Alumni – tai socialinė iniciatyva, skirta vienyti iš to paties miesto, miestelio ar rajono kilusius asmenis bendrai veiklai gimtojo krašto labui. Iniciatyvos tikslas – sujungti iš savo miesto išvykusius, tačiau jam neabejingus žmones su gimtąja bendruomene ir paskatinti bendrauti, kurti, veikti kartu, prisidedant prie savo gimto krašto vystymo.


City Alumni klubuose aktyviai veikia jauni žmonės, įvairių sričių profesionalai, gyvenantys bet kuriame Lietuvos ar Pasaulio mieste ar jau grįžę į savo gimtą miestą kurti savo gyvenimo jame. Svarbiausia, mylėti savo gimtą kraštą ir skirti bendrai veiklai savo laiko, idėjų ir kitų resursų. Iniciatyva gimtojo krašto pagrindu sujungia bendrai veiklai įvairius žmones, paskatina juos dažniau aplankyti gimtą miestą, vesti užsiėmimus moksleiviams savo mokykloje, konsultuoti savivaldybę ar jos įstaigas strateginiais klausimais.
 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti