Globalūs regionai

Kategorija

Pritraukimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Tauragės savivaldybė

Apie iniciatyvą

Projekto iniciatorius - Lietuvos savivaldybių asociacija

Projektas siekia išplėsti Lietuvos ribas integruojant išvykusius lietuvius, skatinant  įsitraukti į savo gimtojo miestelio ar miesto gyvenimą, sudarant galimybes prisidėti prie miestelio kuriomos ekonominės gerovės, viešinant regiono potencialą.

Kuriama Antra Lietuva, išvykusiųjų bendruomenė/alumni/vietos ambasadorių klubas, su kuriais nuolat palaikomas ryšys. Taip pat siekiame suburti išvykusių talentų baseiną (en. Talent pool), kuriems būtų siūlomos darbo galimybės įsikūrus naujam investuotojui.

Tai bus pilotinis projektas, kuriam pasiteisinus, bus siekiama jį plėtoti ir kituose regionuose.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti