Kurk Lietuvai

Kategorija

Pritraukimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Visa Lietuva

Apie iniciatyvą

Iniciatyvos autorius - „Kurk Lietuvai“

Šia inciatyva siekiama į Lietuvą susigrąžinti tarptautinės patirties turinčius profesionalus, kad jie savo patirtį ir įgūdžius galėtų pritaikyti mūsų šalies viešajame sektoriuje. Programoje per penkerius jos organizavimo metus jau dalyvavo 133 tarptautinės darbo ar studijų patirties turintys profesionalai, kurių dauguma buvo baigę studijas geriausiuose užsienio universitetuose. Į Lietuvą profesionalai grįžo iš daugiau nei 30 skirtingų šalių nuo JAV iki Nepalo ir Indonezijos bei Kinijos, taip pat iš Jungtinės Karalystės, Šiaurės Europos ar kitų šalių. Programos organizatoriaus labiausiai džiaugiasi, kad daugiau nei 80 proc. programos dalyvių lieka Lietuvoje ir daugiau nei ketvirtis jų lieka dirbti ir toliau kurti Lietuvai viešajame sektoriuje.

Programos dalyviai norėdami ir toliau kurti Lietuvai po metų laiko programoje, yra įsteigę asociaciją, vienijančią programą baigusiuosius. Programos dalyviai ne tik pildo kvalifikuotų specialistų gretas grįžę į Lietuvą, bet taip pat prisideda prie šalies konkurencingumo didinimo teikdami ir įgyvendindami šimtus pasiūlymų viešajame sektoriuje. Programos dalyviai jau yra prisidėję ir toliau prisideda prie darbo santykių reguliavimo supaprastinimo, migracijos procedūrų gerinimo, užstato sistemos už gėrimų pakuotes atsiradimo, psichikos sveikatos gerinimo, savivaldžių automobilių ekosistemos kūrimo, startuolių pritraukimo į Lietuvą, smurto artimoje aplinkos mažinimo ir daugybės kitų mūsų šaliai ypač aktualių iššūkių sprendimo.

Kaip programos organizatoriai rūpinamės talentų pritraukimu į Lietuvą, jų įdarbinimu bei integravimu, buriame bendruomenę Lietuvai pasiryžusių kurti profesionalų. Galvojame ne tik apie tuos metus programoje, bet ir apie tai, kad po programos tikimės, jog noras kurti Lietuvai tik didės. Komunikuodami apie programos sėkmes, apie projektų rezultatus ir pačius sugrįžusius, taip pat stengiamės prisidėti prie teigiamos žinios  apie Lietuvą skleidimo Lietuvoje ir už jos ribų. Ne veltui programa yra pripažinta kaip gerasis pavyzdys Tokių jungtinių tautų organizacijų kaip UNESCO ir UNCTAD. Žiniomis apie programos organizavimą taip pat yra daugybę kartų dalintasi su užsienio šalių atstovais, tarp kurių buvo Norvegijos, Latvijos, Estijos, Gruzijos, Moldovos ir kitų šalių viešojo sektoriaus atstovai.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti