Nemokamos verslo idėjos

Kategorija

Pritraukimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Vilnius

Apie iniciatyvą

Iniciatyvos autorius - www.aplavus.lt

apvalus.lt – projektas, skirtas skatinti žmonių verslumą. Idėjas verslo vystymui ar jo pradžiai pateikiame trumpu 1 min. video filmuku. Kiekvieną savaitę po naują idėją! Ar gi ne puiku? Mūsų pagrindinis siekis, kad video idėjos pasiektų emigrantus ir paskatintų juos ne tik grįžti į Lietuvą, bet ir kurti bei plėtoti savo verslą būtent gimtinėje - Lietuvoje.

Daugiau apie mus galite sužinoti mūsų puslapyje – www.apvalus.lt arba FB paskyroje - https://www.facebook.com/apvaluslt/

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti