Nenoriu girtis, bet esu iš Telšių

Kategorija

Konsultavimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Telšių rajono savivaldybė

Apie iniciatyvą

Iniciatyvos autorius - Telšių rajono savivaldybė

Užsienyje gyvenantiems lietuviams dažnai stinga informacijos apie gimtinėje siūlomas laisvas darbo vietas, galimą gauti paramą bei kt., ar tiesiog elementaraus "tilto" su savo rajono savivaldybe.

Tad Telšių rajono savivaldybės administracija kuria iniciatyvą „Nenoriu girtis, bet esu iš Telšių“. Telšių rajono savivaldybės interneto svetainėje www.telsiai.lt ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje netrukus startuos rubrika šiuo pavadinimu. Rubrikoje bus pateikiama visa emigravusiems telšiškiams reikiama informacija: apie laisvas darbo vietas rajone, kaip sukurti verslą rajone, kokią paramą teikia savivaldybė pradedantiems verslininkams ir t.t. Bus įsteigta ir virtualių konsultacijų rubrika.

Skiltyje taip pat bus viešinamos iš emigracijos grįžusių telšiškių sėkmės istorijos, taip siekiant padrąsinti grįžti į gimtinę iš svetur ar suteikti pagalbą jau sugrįžusiems. Bendravimas su užsienyje gyvenančiais Telšių rajono gyventojais pradėtas per užsienio lietuvių bendruomenes, taip tikintis į projektą pritraukti kuo daugiau lietuvių.

Šia iniciatyva tikimės užmegzti glaudų emigravusių telšiškių ryšį su Telšių rajono savivaldybe; tikimės padėti integruotis į gimtinę sugrįžusiems emigrantams; pritraukti grįžti užsienyje gyvenančius lietuvius bei skatinti bendrą visuomenės domėjimąsi Telšiais. Viliamės, kad palaipsniui, bendromis savivaldos, verslininkų asociacijų bei kitų gyventojų grupių pastangomis emigrantai drąsiai tars: „Nenoriu girtis, bet esu iš Telšių“.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti